Naujienos

Psl. 1 is 2 keisti
Istorija.
Paprastas viduramžių miestas, esantis prie plačios upės vingio, netikėtai atplaukia paladžių būrys, neva miesto apsaugai nuo ruošiamosi orkų puolimo. Miesto sargyba persikėlė į kareivines miesto pakraštyje, o paladžiai užima geriausią dvarą ir praktiškai valdo viską aplink, jiems vadovauja lordas Chagenas.
Eina laikas, bet nieko nevyksta. Miesto gyventojai išsiskyrstė į du lagerius - vieni palaiko paladžius, prisiklausę medžiotojų pasakojimų apie orkų būrių sutikimą už šiaurinių vartų, kiti laiko, jog miesto sienos pakankamai tvirtos, kad sulaikyti bet kokį prieša, o riteriai tik veltui eikvoja miesto resursus.
Bet yra dar viena žmonių kategorija, kurie mano, kad tokio didelio paladžių būrio buvimo mieste priežastis visai kita ir nėra susiję su orkom... Ar sugėbesite jūs susitvarkyti su susidariusia situacija? Tapti kardo meistru, taikliu šauliu ar galingu magu, galinciu iškviesti sau į pagalbą demonus ir iššaukti bangą priešams? Sujungti žaidėjus į klaną ir jiems vadovauti, saugoti pilį nuo priešų? Tapti geru kalviu, dailide ar alchemiku, daryti retus ir brangius daiktus, pardavinėti juos sutartinėm kainom kitiems žaidėjams ir taip tapti žinomu visame žaidimo pasaulyje? O gal jums įdomu pabandyti pagaminti magišką eleksyrą, dėl ko reikia tušcio butelio, pasemti vandens iš upės ar jūros ir sumaišyti butinus ingridientus? Arba miške rasti kiškį ar šerną ir jį prijaukinti, kad esant pavojui jis jus apsaugotų? O gal liepti prijaukintam gyvūnui saugoti jūsų sužeistą draugą, kol atvesit iš miesto pagalbą ar atnešit binto, kad užbintuotų žaizdas. O gal svajojate išbandyti nekromantiją, vietoj žuvusių gyvunų, monstrų, prikelti jį iš mirusių ir vadovauti zombiui, kad apsaugotų nuo priešų. Visi keliai atviri, sveiki atvykę į žaidimą Magiškas Pasaulis!

Pradžia.
Jūs pradedat žaidimą miesto centre, turite peilį, naujoko šarvus ir 2 patirties taškus, kuriuos galima panaudoti apmokymams. Pakalbėkit su privatininku Uinu, kuris sutinka visus naujokus. Jis papasakos apie personažo valdymą, jo galimybes, pasakys kaip išugdyti personažą, uždirbti pinigų, prekiauti ir kautis.
Įeikite į personažo meniu, pasirinkite nuorodą Įgūdžiai ir įdėmiai perskaitykite visų įgūdžių aprašymus, kad nusprestumėt ką pirmiausia ugdysit. Pagrindiniai herojaus parametrai - jėga, vikrumas ir intelektas. Visi žaidimo veiksmai susiję su šiom charakteristikom. Stiprus karys suduos stiprų smūgį, protingesnis magas galės naudoti galingesnius burtus. Vagiui ir lankininkui turbūt svarbiausias vikrumas.
Vienu žodžiu vikrumas reikalingas visiems, jis net tik apibrėžia greitį, bet ir meistriškumą, taiklumą, atidumą. Vikresnis karys gali su skydu dažnai atremti smūgius, išsisukti nuo smūgių, o taip pat efektyviai naudoti šarvus. Magui taip pat svarbus intelektas, nes geriau seksis vykdyti magiškus užkeikimus, greičiau spės naudoti skirtingus užkeikimus, nei naujokas. O lankininkams ir arbaletininkams, o taip pat vagims, reikalingas dėl taiklumo, atidumo. Nevikrus lankininkas vargu ar sugebės pataikyti, o vagis nepastebimai ištraukti ką nors iš kito kuprinės.


kitas. psl.

Į pradžia
Į pagrindinį

© Arturas